دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

جدیدترین و تخصصی ترین خدمات را با متد روز اروپا و برترین مواد آرایشی از ما بخواهید.
** کادر متخصص با بیش از ده سال سابقه کار حرفه ای **
44747106
44747109

۲۴
مرداد ۹۶

مو

یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی چهره، موی سر است. موهای شما با توجه به جنس و مدل آنها نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند، اگر موی شما خشک است باید با روش هایی آنها را مرطوب و نرم نگه دارید، اما اگر موهایتان چرب است باید فکری برای پاک کردن چربی ها از روی موهایتان کنید. خوشبختانه راه هایی برای رهایی از چربی موی سر وجود دارد:

  • کمی تغییر در حمام رفتن ایجاد کنید. طبیعتا یکی از کارهایی که شما برای پاک کردن چربی مویتان انجام می دهید، حمام کردن است. اما قبل از این کار باید به نکاتی توجه کنید: اگر چه شامپو برای تمیز شدن موها لازم است، اما استفاده زیاد از آن باعث چرب تر شدن مو می شود. وقتی چربی های طبیعی فولیکول های مو از بین بروند، پوست سر به تولید چربی بیشتر تحریک می شود. دفعات شامپو زدن به مویتان را کاهش دهید و همچنین با آب سرد حمام کنید.
  • تصور کنید مقداری روغن رو هنگام آشپزی روی زمین ریخته اید. قبل از شستن آن با آب و صابون از یک حوله کاغذی برای پاک کردن روغن از روی زمین استفاده می کنید. این دقیقا همان کاری است که شامپوهای خشک انجام می دهند. بین دفعات حمام رفتن می توانید از شامپوهایی که نیاز به آبکشی ندارند استفاده کنید، این شامپوها چربی موی شما رو پاک می کنند و تا حمام بعدی آنها را تمیز نگه می دارند.
  • از محصولاتی که برای درخشندگی مو استفاده می شوند اجتناب کنید و در عوض از شامپو، کرم و محصولاتی استفاده کنید که موی شما رو مات کنند.
  • برای خشک کردن مویتان از هوای گرم سشوار استفاده نکنید، گرما باعث می شود پوست سر چربی بیشتری ترشح کند.
  • همه افراد عادت هایی دارند، مثل جویدن ناخن، لمس کردن پوست و یا بازی کردن با موها. این عادات رو باید کنار بگذارید، بویژه اگر موی شما چرب است بازی کردن و دست زدن دائم به مویتان باعث می شود زودتر از معمول چرب شوند.

لورال

شامپو مخصوص موهای چرب لورال پروفشنال مدل Pure Resource