دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

جدیدترین و تخصصی ترین خدمات را با متد روز اروپا و برترین مواد آرایشی از ما بخواهید.
** کادر متخصص با بیش از ده سال سابقه کار حرفه ای **
44747106
44747109

۲۴
مرداد ۹۶

شامپو لورال

مو های خشک و وز شده، معضل خیلی از خانم هایی است که این روز ها با رنگ و مش فراوان سرو کار دارند، مواد شیمیایی که باعث می شوند مو شما رطوبتش را از دست بدهد و روز به روز بیشتر تخریب شود.

عامل اصلی شکستگی مو و وجود مو خوره ها همین خشکی بیش از اندازه ی مو های شما هستند، اگر راه های زیادی را دنبال کرده باشید احتمالا با روغن ها و درمان های مو خشک آشنایی دارید اما تمام این ها مو های شما را چرب و براق می کنند و اغلب مورد پسند نیستند، حالا کافیست با این شرایط عادت به خشک کردن مو ها یتان هم داشته باشید یا بخواهید برای شرکت در یک مهمانی مو ها را براشینگ کنید، آن وقت میبینید که مو ها چند برابر خشک و خشن شده و به کل زیباییشان را از دست داده اند.

شامپو

اما سالن زیبایی لارا برای شما پیشنهادی دارد از جنس پیشنهاد های خاص همیشگی، اگر نگاهی به ساختار مو ها بیندازید خواهید دید که کراتین عامل محکمی تار مو های شماست و اگر کم باشد مو های شما نازک، شکننده و بد شکل خواهد شد. اما راه حل چیست؟ آیا باید مو های وز وزی را به حال خود رها کنیم؟ آیا باید آرزوی داشتن موهای سشوار کشیده ی شیک را فراموش کنیم؟

قطعا نه، راه حل فراموشی و برباد رفتن آرزو ها نیست راه حل شما استفاده از محصولاتیست که ناجی موهایتان هستند، یکی از این محصولات کرم قبل از براشینگ لورال پروفشنال مدل Pro - Keratin است که میتواند برای موهایتان یک ناجی همیشگی باشد.

کرم لورال

کرم قبل از براشینگ Pro -Keratin این کرم برای موهای ضعیف و آسیب دیده مناسب است و حاوی پروکراتین به منظور ترمیم بافت های آسیب دیده مو می باشد و به موها لطافت و درخشندگی خاصی می بخشد. این محصول دارای تکنولوژی اینسل و پروکراتین است که تکنولوژی اینسل باعث باز سازی آنی استحکام از دست رفته مو می شود و تکنولوژی پروکراتین باعث حالت گرفتن فیبر مو می گردد.

حالا با این کرم میتوانید راحت مو ها را براش کنید و نگران خشکی و خشن شدن آن ها هم نباشید، فقط لازم است مو ها را بعد از حمام آبگیری کنید و کمی از این کرم مو را به ساقه و نوک مو بزنید و مو را خشک کنید، نیاز نیست کرم پروکراتین لورآل پروفشنال را از روی موهایتان بشویید.

سالن زیبایی لارا نماینده فروش لورال پروفشنال