دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

جدیدترین و تخصصی ترین خدمات را با متد روز اروپا و برترین مواد آرایشی از ما بخواهید.
** کادر متخصص با بیش از ده سال سابقه کار حرفه ای **
44747106
44747109

۰۹
آبان ۹۶

رنگ مو

یکی از نگرانی های خانم های باردار این است که چگونه زیبایی موهای خود را بدون رنگ کردن حفظ کرده و چگونه در طی دوران بارداری کودک خود را در معرض مواد سمی موجود در رنگ مو قرار ندهند. زیرا از طریق پوست، رنگ مو جذب بدن و خون شده و ممکن است باعث بروز نارسایی در نوزاد درون رحم مادر شود. به همین دلیل رنگ موهای ارگانیک که شامل مواد طبیعی بوده و مواد مضر و سمی بسیار کمتری در آن ها وجود دارد می تواند جایگزین رنگ موهای معمولی شده و گزینه بهتری برای رنگ کردن موها در طی دوران بارداری باشد. در این مقاله درباره رنگ موهای ارگانیک بیشتر توضیح داده شده است.

رنگ موهای مناسب برای دوران بارداری

رنگ موهای معمول حاوی موادی مانند آمینه های آروماتیک، پارابن، آمونیا و رزُرکینول هستند. آمینه های آروماتیک از مواد اصلی تشکیل دهنده تنباکو در سیگارها و سرطان زا هستند. پارابن هم ماده ای نگه دارنده است که باعث تشدید تولید هورمون استروژن می شود. این در حالی است که در دوران بارداری هورمون ها خود دچار عدم تعادل بوده و تشکیل این هورمون برای بدن مشکلات بیشتری به وجود خواهد آورد. رزرکینول هم ماده ای به شدت سمی است و در صورتی که جذب خون شود سلامت بدن را به خطر می اندازد. به همین دلیل خانم های باردار باید به شدت از آن دوری کنند. یکی از محققین دانشگاه کارولینای جنوبی در ایالات متحده طبق تحقیقات خود اثبات کرده است که مادرانی که در طی دوران بارداری خود از رنگ موهای حاوی این مواد استفاده می کنند، بیش از دیگر افراد در معرض سرطان و بیماری های حاد قرار خواهند داشت.

توصیه های مفید برای خانم های باردار

خانم های باردار باید از مصرف هر گونه ماده شیمایی و رنگ موی مصنوعی به خصوص در سه ماه اول دوری کنند. اما از آن جایی که بسیاری از خانم ها عادت به رنگ کردن موهای خود داشته و یا به دلیل داشتن موهای سفید، موهای خود را رنگ می کنند می توانند از رنگ موهای گیاهی و یا رنگ موهایی که از مواد گفته شده تشکیل نشده اند، استفاده کنند. این رنگ موهای طبیعی بهتر از رنگ موهای شیمیایی بوده و سلامت موها که در طی دوارن بارداری به خطر می افتد را تضمین می کنند. به علاوه قبل از رنگ کردن کل موها توصیه می شود که یک دسته از موها رنگ شده و نتیجه مشاهده شود. سپس به رنگ کردن بقیه موها اقدام شود. زیرا در طی دوران بارداری عکس العمل موها به رنگ مو و حتی رنگ گرفتن آن ها متفاوت با حالت معمول است.

مزایای استفاده از رنگ موهای ارگانیک

در بسیاری از موارد حس بویایی خانم های باردار تشدید شده و به خصوص موادی مانند آمونیا باعث اذیت شدن آن ها می شود. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند که خانم ها از استشمام آمونیا در طی دوران بارداری دوری کنند. زیرا حتی استشمام آمونیا هم می توانند سلامت نوزاد درون رحم را به خطر بیندازد. رنگ موهای ارگانیک که در آن ها آمونیا وجود ندارد، معمولا بوی تندی نداشته و از موادی مانند نارگیل و یا روغن سویا تشکیل شده اند که این مواد خود باعث آبرسانی بیشتر موها هم می شوند. این موضوع به خصوص برای خانم هایی که در طی دوران بارداری خود با خشکی موهایشان مواجه شده اند، مهم بوده و رنگ موهای گیاهی نه تنها به زیبایی بلکه به سلامت موی آن ها نیز کمک می کند. کیت رنگ مو لورال پاریس مدل Casting، تقویت کننده و بدون آمونیاک است. فرمولاسیونی منحصر به فرد دارد که حاوی ژل رویال است. این محصول مجموعه ای متنوع و زیبا از رنگ ها را ارائه می دهد و بهترین رنگ مو برای خانم های باردار است.