دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

کاملترین و تخصصی ترین خدمات سلامت و زیبایی مو- شهرک گلستان (چیتگر)

دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)

جدیدترین و تخصصی ترین خدمات را با متد روز اروپا و برترین مواد آرایشی از ما بخواهید.
** کادر متخصص با بیش از ده سال سابقه کار حرفه ای **
44747106
44747109

۲۴
اسفند ۹۶

lara

هایلایت قابلیت این رو داره که بتوانید رنگ مویتان را تغییر دهید بدون آنکه تغییر زیادی در رنگ طبیعی آنها داده باشید. اگر شما هم جزء افرادی هستید که زمانی هایلایت خیلی روشن روی موهای قهوه ای تیره تان داشتید و آرزو می کردید موهایتان به رنگ طبیعی خودش برگرده، نگران نباشید. شما می توانید هایلایت مناسب با رنگ زمینه مویتان انتخاب کنید. رنگ هایلایت باید ترکیبی از رنگ طبیعی موی شما و رنگ های چند درجه تیره تر و یا چند درجه روشن تر باشد. دقت کنید که اگر تغییرات غیر طبیعی در موهای خود ایجاد کنید چهره شما مصنوعی خواهد شد پس حتما های لایت و رنگ مویی را انتخاب کنید که مناسب رنگ پوست و سن شما باشد.

قبل از هر چیز به یاد داشته باشید بعد از رنگ و هایلایت موهای شما نیاز به رسیدگی بیشتری خواهد داشت، بویژه اگر جنس موی شما زبر باشد. همچنین تا 48 ساعت بعد از رنگ مویتان را نشویید تا هم پوست سر شما کمی استراحت کند و هم رنگدانه های مو بسته شوند و موی شما تغییر رنگ ندهد و برای شستشوی سرتان از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید. مراقب باشید که آب خیلی گرم و ماسک های موی معمولی باعث عوض شدن رنگ مو می شوند.

رنگ هایلایت برای موی بلوند پلاتینه

اگر موی شما پلاتینه است به جای هایلایت باید لولایت کنید. در لولایت بر خلاف هایلایت رشته هایی از مو رو تیره تر از رنگ زمینه مو می کنند. برای موی پلاتینه لولایت چند درجه تیره تر از رنگ زمینه مو بهترین گزینه است.

رنگ هایلایت برای موی بلوند روشن

موی بلوند روشن دست شما رو در انتخاب رنگ آزاد میگذارد. می توانید هایلایت روشن تر از رنگ زمینه مو انتخاب کنید یا لولایت تیره تر. برای موی بلوند هردو تناژ طلایی و گرم یا پلاتینه و سرد مناسب است.

رنگ هایلایت برای موی بلوند تیره

روی زمینه بلوند تیره هایلایت طلایی یا عسلی مناسب است. اگر زمینه موی شما  بلوند تیره است می توانید با هایلایت طلایی یا عسلی رنگ مویتان را ترکیبی از قهوه ای و بلوند کنید که به این رنگ bronde گفته می شود. انتخاب دیگر برای این زمینه مو هایلایت خاکستری مایل به قهوه ای و یا لولایت بلوند تیره است.

رنگ هایلایت برای موی قهوه ای روشن

برای موی قهوه ای روشن بهترین انتخاب هایلایت بلوند خاکستری است، هرچقدر رشته های روشن میان موی شما، به ویژه نیمه پائینی مو، بیشتر باشد رنگ موی شما جذاب تر می شود.

رنگ هایلایت برای موی قهوه ای تیره

هایلایت یک درجه روشن تر از رنگ زمینه مو برای موهای قهوه ای تیره بهترین انتخاب است. البته روی این زمینه مو ترکیبی از درجات مختلف یک رنگ هم برای هایلایت مناسب است.

رنگ هایلایت برای موی مشکی

بهترین انتخاب برای موی مشکی که از تیرگی زیاد دربیاید، هایلایت قهوه ای شکلاتی است. مراقب باشید که هایلایت خیلی روشن روی موی تیره غیر طبیعی و مصنوعی می شود.

رنگ هایلایت برای موی قرمز

هایلایت موی قرمز نباید بلوند یا خیلی روشن تر از رنگ زمینه مو باشد و هایلایت یک یا نهایتا دو درجه روشن تر از زمینه مو بهترین انتخاب برای موی قرمز است.

شامپو لورآل

شامپو مخصوص موهای هایلایت لورال پروفشنال


سالن زیبایی لارا

لوکس ترین سالن زیبایی شهرک گلستان (چیتگر)

44747109 - 44747106